2-HUNTER
 - KONROL ÜNİTELERİ
 - ROTORLAR
 - SELENOİD VANALAR
 - SPRAYLER
1- RAİN BİRD
2-HUNTER
3-K-RAİN/ORBİT/BACCA
4-NELSON
5-OTTOMAN IRRIGATION
6-ESEN PLASTİK
7-SUYAP COUPLING

sulama videolari, sulama görüntüleri, sulama dökümanları

sulama iletişim, sulama hizmetleri, sulama şirketleri

sulama videolari, sulama görüntüleri sulama iletisim
Ana Sayfa > 2-HUNTER > HUNTER PRO-04-SPRAY SPRİNK 0,00$


Büyük Resim
HUNTER PRO-04-SPRAY SPRİNK 0,00$Malzeme Özellikleri :
Hunter’ın profesyoneller için en yeni spreyi.Uzun yıllar kullanım için Hunter Pro-Spray;performansının sürekli en üst seviyede tutulması düşünülerek imal edilmiştir.

Hunter spreyleri, daha önce görülmemiş, ağır-görev ABS konstrüksiyon,ekstra kalın gövde ve kapaktan oluşmaktadır.Gövdenin dışındaki tırnaklar;montaj, ayar ve servisi kolaylaştırmaktadır.Ayrıca yeni contası sayesinde pislikten etkilenmez.Hunter Pro-Sprey konusunun en gelişmiş spreyidir.Profesyoneller için imal edilmiştir.
*Yerleşim alanları için dayanıklılığı sayesinde ideal bir sprinktir.
Hunter Conta Onayı

En yüksek UV’ye dayanıklı materyallerden imal edilen,Pro-Sprey’in basınç tetikli, multi fonksiyonlu contası en zor şartlarda en uzun müddet dayanması için dizayn edilmiştir.Bu conta kaçak olmadan çalışmayı garanti eder.Böylece aynı bölgeye daha fazla sprink koyabiliriz.Basınç tetikli dizayn çalışmaya başladığından itibaren yükselticiyi kavrar ve bittiği anda içine pislik girmesini engeller.Ayrıca her conta çok kolay bir şekilde değiştirilebilir.
Basınca Dayanıklı Sağlam Gövde:

Pro-Sprey yüksek dayanıma sahip dişli gövdesi ve dış etkilere dayanıklı kapak dizaynı ile rakiplerinin bir adım önüne geçmiştir.Bunlara ek olarak sağlam dişli mekanizması yüksek basınca dayanıklı olarak dizayn edilmiştir.Pro-Sprey yükselen performans değerleri, sahadaki çalışmasının devamlılığı ve dayanıklılığı ile sektördeki sprey sprinkler içerisinde önemli bir yer almıştır.
Pull Ring” sayesinde yükselticinin kolay çıkması sağlanır.Böylece montaj daha hızlı ve kolay yapılabilir.Kapalı durumdayken kendiliğinden sızdırmazlık sağlayan mekanizma pisliğin yükselticiye girmesini engeller .Sonuç olarak nozulların tıkanması artık mümkün değildir.