Bizi tanıyın

Biz, teknik olarak Türkiye çapında en başarılı otomatik sulama projelerini tasarlayıp uygulayan ve İzmir merkezli bir firmayız. Yetenekli ve deneyimli ekibimizle birlikte, Türkiye'nin her köşesine hizmet verme kapasitesine sahibiz.

Misyonumuz, çeşitli büyüklükteki projeler için danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunarak, müşterilerimize en yüksek maliyet etkinliği sağlamaktır. Sulama sistemlerindeki yenilikçi yaklaşımımız ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanma becerimiz sayesinde, maliyetleri en aza indirirken maksimum verimlilik sağlıyoruz.

Her proje, belirli ihtiyaçlar ve özellikler etrafında şekillenir ve biz, her birini dikkatlice değerlendiririz. Size özel çözümler sunmak için zaman ayırırız, böylece en iyi sonuçları elde edebiliriz.

Web sitemiz üzerinden daha fazla bilgi edinebilir, projelerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi otomatik sulama çözümlerinin lideri olarak, sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

SULAMA PROJELENDİRME

Peyzaj Alanlarınızda Profesyonel Sulama Projeleri

Sulama sistemleri zaten genel olarak sulama suyundan tasarruf etmenizi sağlar. Fakat bunun yanında doğru projelendirme ile alana daha eşit dağılımlı su dağıtılacağından dolayı ve mevsimlere göre sadece ihtiyacı kadar su verileceğinden daha fazla tasarruf sağlar.

İşçilik ve Malzeme Maliyetinden Tasarruf

Otomatik sulama sistemleri projesini çizerken konu hakkındaki mühendislerimiz en az malzeme ile en yüksek verimliliği hedef almaktadır. Projesi olmadan yapılan bir sisterne göre ortalama %50, hesaplanmadan çizilen bir projeye göre de ortalama %35 malzemeden tasarruf edersiniz. Bu doğru projelendirmeye vereceğiniz ücretin çok üstündedir.

Zamandan Tasarruf

Hayatın her alanında planınız veya projeniz olmadan hareket etmek sizin bazı zamanlarda en başa kadar dönmenize sebep olabilir. Yapacağınız iş konusunda her zaman bu işte deneyimli kişilerle çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Onların daha önceleri yaptığı hataları yapmaz böylelikle zamandan tasarruf etmeyi sağlayabilirsiniz.

Hata Riskini Yok Etmek

Doğru projelendirme olmaması durumunda suyun yanlış şekilde dağılımı olmaktadır. Bahçe yapılmaya ilk başlandığında sulama projesi belli olmalı ve ona göre kılavuzlar koyulmalı ve planlama oluşturulmalıdır. Diğer türlüsünde alana sert zeminler yapıldığında suyun debisinin yetmeme gibi hatalar yüzünden tekrardan yapılması gerekebilir.

Alan Özelliklerine Uygun Projelendirme

Projelendirme yaparken ağaç alanlarına, çalı alanlarına, yer örtücü alanlarına ve çim alanlarına ayrıca dikkat edilmelidir. Hatta peyzaj projesi çizilirken de benzer su ihtiyacı olanlar aynı alanlara toplanması gerekmektedir. Alanın rüzgar alması, etrafındaki yapı elemanları gibi unsurlar da projelendirmemizi etkileyen özelliklerden bir tanesidir.

Doğru Planlama

Projelendirme yapıldıktan sonra sert zeminler oluşturulmadan önce kılavuz borularınızı atmanız ve hatta mümkünse ve zarar gelmeyecekse ana borularınızı da yatırmanız sizin için avantajlı olacaktır. Daha sonra toprak serildiğinde yerleri belli olan diğer elemanlarınızı yerlerine yerleştirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

SULAMA PROJELERİMİZDE

  • Vana gruplarının hidrolik parametreleri, kapsadığı alanlar ve debilerinin hesaplamaları

  • Şehre özel aylara göre olması gereken ortalama sulama süreleri

  • Büyük kamusal alanlarda maliyet ve başabaş noktası hesaplama

  • Sulama konsantrasyonları ile akademik mümkünlük derecesinde eşit su dağılımı planlanması

  • RainBird, Hunter, K-Rain, Netafim, Salco, Toro, Weathermatic markalarından istediğiniz özel ürünleri projede bulundurma, stoğunuzda bulunan malzemeleri değerlendirme

  • Ana boru, manifold boru, lateral boru, kılavuz boru, rotor sprink, sprey sprink, damlama alanları ve kontrol vanalarının ayrı katmanlarda çizilerek istenilen projeye daha rahat ulaşım imkanı

  • Her bir spreyin yanına ayrı katmanda açı, nozul çeşidi, atış mesafesi gösterimi ayrıca bağlı olduğu vana grubuna ait numaralandırma ve boruların hem yazı hem de renklendirmelerle çaplarının belirtilmesi ile uygulamacılar tarafından kolay anlaşılırlik

  • Ürünlere özel montaj detayları

İletişim Bilgileri:

  • Telefon: (0532) 655 07 84

  • Telefon: (0232) 388 23 45

close photo of green grass
close photo of green grass

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize kaynaklarını optimize etmelerine, su israfını azaltmalarına ve daha iyi mahsul verimi elde etmelerine yardımcı olan en güvenilir ve etkili sulama çözümlerini sağlamaktır. Bunu, sürekli yenilik, sıkı kalite kontrol ve müşteri merkezli bir iş yapma yaklaşımıyla başarmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri sunarak sulama çözümlerinin lider sağlayıcısı olmaktır.

Takım

Profesyonel sulama ekibimiz, otomatik sulama projeleri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzmanlığımızı bahçenize, bahçenize veya ticari alanınıza taşımaktan heyecan duyuyoruz. İster yeni bir sistemin kurulmasına, ister mevcut bir sistemin bakımının yapılmasına ihtiyacınız olsun, ekibimiz işi doğru şekilde yapacak bilgi ve deneyime sahiptir.

Şirketimizde, sağlıklı bitki ve peyzajların korunması için otomatik sulama sistemlerinin gerekli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, sisteminizin tüm yıl boyunca verimli çalışmasını sağlayan birinci sınıf hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan özelleştirilmiş bir sistem tasarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Yılların verdiği deneyimle, her seferinde olağanüstü sonuçlar elde etmek için gerekenlere sahibiz. Bu nedenle, büyük veya küçük herhangi bir projeyle başa çıkabilecek otomatik sulama uzmanları arıyorsanız, bizden başkasına bakmayın!